
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Usługa świadczona zgodnie z Regulaminem Newslettera



Forma silikonowa półkule SilikoMart ø 6 cm, 6 gniazd
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Silikonowa forma półkule z linii Classic firmy SilikoMart.
Forma wykonana została z bardzo dobrej jakości silikonu platynowego. Elastyczny silikon sprawia, że desery i wypieki możemy łatwo wyjąć z formy, a jednocześnie jest ona trwała i zachowuje swój kształt podczas pieczenia. Formę przed pierwszym użyciem należy lekko natłuścić, aby nie straciła swoich nieprzywieralnych właściwości przez cały okres użytkowania. W foremce znajduje się sześć gniazd w kształcie półkul.
Silikonowa forma jest odporna na wysoką i niską temperaturę, nadaje się więc zarówno do wypieków, jak i do mrożonych deserów.
Forma będzie niezastąpiona do przyrządzania deserów i ciast o półkolistym kształcie. Można w niej np. przygotować miniciasta lub desery w kształcie piłki nożnej dla fana futbolu, małe desery w kształcie bombek na Boże Narodzenie lub zabawne, półkoliste warstwowe galaretki i ptasie mleczko dla dzieci.
Świetnie sprawdzi się również do przygotowywania eleganckich deserów, np. czekoladowych musów, semifreddo lub lodów.
Opakowanie zawiera jedną formę.
Wymiary: średnica półkul – 6 cm; wysokość – 3 cm
Pojemność: 6 x 60 ml, całkowita – 360 ml
Kolor: ceglastoczerwony
Materiał: silikon platynowy
Temperatura użytkowania: -60ºC do 230ºC
Uwaga: Nie przekraczać zalecanej temperatury użytkowania. Nie używać formy bezpośrednio na ogniu bądź innym źródle ciepła. Nie używać przy włączonej funkcji grill. Podczas mycia nie używać ostrych zmywaków lub agresywnych środków myjących. Nie używać ostrych narzędzi lub noży, które mogą uszkodzić formę.
Mycie: można myć w zmywarce (bez użycia nabłyszczacza)
Kod produktu: SF003
EAN: 8032539930284